Strona główna
Znajdź w katalogu:

Odwiedź również:

Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!

Katalog linków

Pozycjonowanie Strony
Regulamin

Użyte w Regulaminie określenia oznaczają:

 1. Regulamin Katalogu - regulamin określający zasady funkcjonowania katalogu stron internetowych www.katalog.artevia.pl
 2. Katalog - katalog stron internetowych www.katalog.artevia.pl
 3. Użytkownik - każda osoba przeglądająca zasoby Katalogu i / lub sugerująca dodanie do zasobów Katalogu witryny internetowej.
 4. Redaktorzy Katalogu - osoby odpowiadające za moderowanie Katalogu, akceptowanie bądź odrzucanie sugerowanych przez Użytkowników witryn internetowych, redagowanie treści wpisów i / lub ich usuwanie.
 5. Kategorie - kategorie wyodrębione w Katalogu, do których przypisywane są poszczególne witryny. Użytkownicy nie mają możliwości sugerowania nowych Kategorii.
 6. Podkategorie - szczegółowe kategorie przypisane do Kategorii. Użytkownicy mają prawo sugerowania nowych Podkategorii.

Regulamin Katalogu:

 1. Każdy Użytkownik może zaproponować dołączenie swojej witryny lub innej ciekawej strony internetowej do Katalogu. Zgłoszenie witryny jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu katalogu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania.
 2. O dodaniu strony decydują Redaktorzy Katalogu.
 3. Katalog www.katalog.artevia.pl zastrzega sobie prawo zablokowania możliwości dodania witryny do Katalogu lub zmiany opisu zaproponowanego przy zgłoszeniu witryny do Katalogu.
 4. Decydując się na zasugerowanie witryny, należy wybrać dla niej właściwe Kategorie. W przypadku zgłoszenia strony do niewłaściwej kategorii Redaktorzy Katalogu mogą zmienić wybraną przez Użytkownika Kategorię na inną lub nie zaakceptować witryny.
 5. Każda strona może być zgłoszona do Katalogu w maksymalnie trzech Podkategoriach.
 6. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym. Do Katalogu nie można również zgłaszać stron zawierających pornografię i / lub treści erotyczne oraz poświęcone hazardowi (kasyna, bukmacherzy itp.).
 7. Nie dodajemy do Katalogu odnośników do witryn będących w fazie budowy, a także stron będących przekierowaniami do innych witryn.
 8. Nie zamieszczamy w Katalogu witryn zawierających wyłącznie wersję obcojęzyczną.
 9. Nie dodajemy do Katalogu stron o niskiej zawartości merytorycznej, składających się w głównej mierze z reklam lub odnośników kierujących na inne strony.
 10. Nie dodajemy do katalogów stron-wizytówek, pozbawionych jakichkolwiek podstron (prezentujących treść wyłącznie na stronie głównej).
 11. Nie dodajemy podstron!
 12. W tytule i opisie strony internetowej wielkie litery mogą być używane jedynie zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Ciągi wyrazów pisanych wielkimi literami będą zamieniane na małe.
 13. Nie dodamy do katalogu strony, której opis składa się jedynie ze słów kluczowych. W katalogu nie znajdzie się też strona, w opisie której słowa kluczowe oddzielone są od siebie zarówno przecinkami, jak i kropkami - sugerując nowe zdania. Taki zapis wciąż jest wyłącznie ciągiem słów kluczowych! Tymczasem rolą opisu jest poinformowanie Użytkowników katalogu o zawartości witryny.
 14. Nie dodamy do katalogu strony, której opis i / lub tytuł, pozbawione są polskich znaków, zawierają błędy ortograficzne i liczne literówki. Redaktorzy poprawiają niewłaściwe opisy tylko w przypadku występowania kliku błędów, jednak nie wówczas, gdy edycji wymaga cały opis.
 15. Nie dodajemy "klonów" czyli stron o identycznej zawartości merytorycznej, znajdujących się pod różnymi adresami www. Jeśli Użytkownik zgłosi kilka takich samych stron, dodana do katalogu zostanie tylko jedna z nich.
 16. Zastrzegamy sobie również prawo do niepodawania przyczyny usunięcia witryny z Katalogu i zablokowania możliwości dodania tejże witryny do Katalogu. Złamanie Regulaminu może spowodować usunięcie witryny na stałe bez względu na to czy Użytkownik dostosuje się do warunków Regulaminu w późniejszym terminie.
 17. Użytkownik odpowiada za materiały, które publikuje na swojej stronie internetowej. Odpowiedzialność za naruszenie praw autorskich przez Użytkownika poprzez użycie na witrynie treści stanowiącej własność innej osoby ponosi wyłącznie Użytkownik witryny.
 18. Redakcja Katalogu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach internetowych zamieszczonych w Katalogu.
 19. Redakcja Katalogu zastrzega sobie prawo do wyświetlania na stronach należących do Katalogu reklam graficznych i tekstowych.
 20. Redakcja Katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu z zastrzeżeniem, iż wszelkie jego zmiany obowiązują od momentu opublikowania.
 21. Wpis do katalogu jest płatny i wiąże się z jednokrotnym wysłaniem sms-a, którego całkowity koszt to 2,46 zł brutto. Dostawcą usługi obsługującej system płatności sms jest ATOM.SMS
 22. W przypadku odrzucenia wpisu, pobrana opłata za zgłoszenie strony nie jest zwracana!

Wyróżnienie wpisu w Katalogu:

 1. Wyróżnienie wpisu w Katalogu wiąże się z jednokrotnym wysłaniem sms-a na numer 73880 (koszt 3,69 zł brutto)
 2. Wysłanie sms-a spowoduje, że strona zostanie wyróżniona w kategorii, do której została dodana
 3. Opłata za wyróżnienie strony pobierana jest tylko raz
 4. System płatności obsługuje system ATOM.SMS
 5. Strona opłacona sms-em zostanie dodana do Katalogu w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia, o ile nie narusza Regulaminu Katalogu

 

Zgłoszenie strony do katalogu jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatności

 

UWAGA: wiele naprawdę dobrych stron musimy odrzucać z uwagi na niedbalstwo osób zgłaszających. Przypominamy, że OPIS ma służyć odwiedzającemu katalog do zapoznania się z treścią witryny! Nie jest to miejsce do wpisywania słów kluczowych!
Strona główna | Regulamin | FAQ | Wymiana linków | Wymiana buttonów | Zamieszczenie banera | Pozycjonowanie stron | Kontakt

Katalog stanowi własność firmy Artevia | design by ARTEVIA 2007
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini